O nas

Strony internetowe tworzymy od 2013 roku. Kiedy to internet w naszym kraju dopiero rozkwitał.

Zaczęły pojawiać się pierwsze portale społecznościowe, bardzo popularnymi były fora internetowe, a firmy nie miały stron internetowych, lecz królowały katalogi firm. Niektóre istnieją do dzisiaj np: Katalog firm ONET. Na dzien dzisiejszy mało kto korzysta z takich katalogów. Prym wiedze najpopularniejsza wyszukiwarka stron jaką jest GOOGLE.

Jak tworzymy strony.

Strony tworzymy w oparciu o najnowsze technologie i silniki stron. Nie używamy szablonów, wszystkie nasze projekty to indywidualne pomysły, które powstają w naszych głowach.Działamy zawsze do momentu zaakceptowania całego projektu przez klienta. Każdy musi się czymś inspirować, my również to robimy. Naszą inspiracją jest rozwój rynku w USA. To właśnie z tamąd przychodzą  wszystkie nowinki i rozwiązania technologiczne.

Nasza wizja

Biznesowa

Zbudować stronę internetową w takim sposób aby przyciągała nowych klientów i bardzo szybko się zwróciła. Umieścić na niej treści w taki sposób aby klient zatrzymał się na niej i zainteresował ofertą danej firmy.

Marketingowa

Stworzyć stronę w taki sposób aby była wizytówką firmy. Czytelna, przejrzysta i dopasowana do urządzeń mobilnych. Zgrana z kolorystyką twojego biura lub lokalu, w którym pracujesz .

Sprzedażowa

Posiadając profesjonalną stronę i dobre oznaczenie w internecie fakty i dane są jasne. Klienci sami dzwonią i przyjeżdżają do punktów klientów.

Satysfakcja klienta.

Jeśli zbuduje już stronę i oznaczymy Cię w internecie a ty jesteś pozytywnie odbierany przez klientów. Możesz mieć pewność, że to klucz do sukcesu.

To propozycja dla Twoich klientów

Jeśli masz więcej pytań. Zapraszamy do kontaktu.

Przewiń do góry